Студія веб-дизайну «Сайтостроитель» спеціалізується на розробці і створенні сайтів по всій Україні. На нашому рахунку якісна розробка більш ста успішних проектів, більше двохсот дизайнерських рішень і маса задоволених клієнтів. Наші інтернет-магазини працюють як з допомогою систем управління контентом так і з написанням у чистому форматі Html. Розробити і створити сайт в Волочиськ  реалізуються завдяки згуртованому колективу професіоналів веб-дизайну і розробки сайтів.


Нам часто задають питання: яка ж ціна сайту в місті Волочиськ? З задоволенням відповідаємо, що ціна на сайт досить ємне поняття, яке включає комплекс послуг по його створенню і розміщенню в інтернеті. По-перше, ціна сайту складається з вартості написання самого сайту. По-друге окрему суму доведеться витратити на доменне ім'я. (Це назва Вашого сайту в інтернеті. Якщо Ви займаєтеся продажем булочок – то розумним буде назва сайту: солодкі-булочки.ком). І по-третє деяку суму потрібно буде вкласти в хостинг пакет. (Це те місце, де буде «жити» Ваш сайт). Студія веб-дизайну «Сайтостроитель» надає послуги хостингу абсолютно безкоштовно, в рамках акції «хостинг в подарунок».

Наші фахівці ведуть всі проекти з моменту розробки і до публікації в інтернеті, максимально щільно взаємодіючи з усіма структурами замовника. У процесі розробки сайту ми враховуємо всі побажання замовника по дизайну і закладаємо початковий рівень SEO оптимізації, що дозволить Вашому сайту більш успішно стартувати і швидко зайняти провідні позиції. Замовити сайт у місті Волочиськ можна скориставшись формою зворотного зв'язку на нашому сайті, написавши за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або за телефонами:

Киевстар: +38 (097) 613-66-94 В связи с проблемами со связью используйте Telegram и ViberНас відрізняють:

  • Короткі терміни розробки сайту від ескізу до робочого проекту

  • Якісне виконання замовлень незалежно від складності

  • Співпраця з усіма структурами замовника

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта

  • Найдемократичніші ціни в Україні

 

Всі послуги, які надає студія веб дизайну "Сайтостроитель" доступні і для приватних осіб, підприємців, організацій міста Волочиськ:

- Розробка сайтів з нуля
- Створення інтернет магазинів
- Створення лендингов/landing page
- Обслуговування/адміністрування сайтів
- Послуги хостингу
- Реєстрація доменів
- Написання PR статей та матеріалів
- Розробка рекламної продукції
- SEO оптимізація і просування сайтів

- Створення дизайну для групи "Вконтакте"

 

 Вам потрібен сайт?
Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!

Image