Написання PR статей та матеріалів


Просування сайтів в інтернеті процес досить довгий і трудомісткий, і іноді складно передбачуваний. Кожен сайт після його розробки і створення потребу в просуванні і тому виникає питання - як це саме просування зробити правильно.

Є багато способів просування сайтів і одним з найбільш успішних є просування сайту статтями. Це дає високі рейтинги і пошукові системи бачать, що сайт просувається природними методами і позиції ростуть.

Але не варто обнадіюватися. Уявімо ситуацію, коли 20 фірм, що продають кондиціонери в інтернеті заплатили за просування своїх сайтів однакові суми грошей. Ну скажімо по 5 тисяч на місяць. Їм всім обіцяли ТОП 10 у пошуковій видачі гугла, але маленький нюанс полягає в тому, що в ТОП 10 - всього десять місць, які вже зайняті. І доведеться дуже постаратися, щоб посунути когось із займають першу сторінку пошукової видачі. Доведеться додатково вкласти гроші в рекламний бюджет, проплатити ще кілька місяців і т. д.

Наші копірайтери і рерайтери можуть написати статті практично на будь-яку тему зі ступенем унікальності не менше 80% - це те, що так люблять пошукові роботи, і те, що підвищує позиції у видачі.

[zt_button colour="orange" icon="fa fa-bullhorn" link="/uk/tsiny.html" target="_blank"]Ціна на рекламну статтю для сайту[/zt_button]

Замовити написання статей і матеріалів для сайту ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Киевстар: +38 (097) 613-66-94 В связи с проблемами со связью используйте Telegram и Viber
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Image