Соціальна мережа "Вконтакте" давно переросла межі все спілкування і рамки простого форуму. Ця соціалка користується настільки великим попитом, що стала майданчиком для безлічі торгових точок, представництв магазинів і різних інтернет-проектів. І чим більше сторінок і груп однієї спрямованості з'являється на теренах цієї соціальної мережі - тим важче залучити нових передплатників, які хотіли б отримувати свіжі новини. Привернути увагу до нового і не дуже нової групи дозволить гарний дизайн і цікава інформація, яку Ви розміщуєте там.

Якщо наповнення інформацією Вашої групи - це справа виключно Ваша, то з дизайном і зовнішнім виглядом групи ми зможемо Вам допомогти. Ми пропонуємо послугу по зміні дизайну - адже для початку потрібно привернути увагу учасників соціальної мережі "Вконтакте", а вже потім зацікавити їх корисним, веселим, пізнавальним (потрібне підкреслити) контентом.

Дизайн групи "Вконтакте" розробляється відповідно до Ваших побажань і переваг. Якщо у Вас є фірмові логотипи, слогани та інша рекламна продукція - добре, якщо такий не є ми розробимо для Вас. Якщо у Вас немає красивих картинок - ми їх знайдемо для Вас і вставимо в банер Вашої групи, ми зробимо все, щоб Ваша група виділялася і привертала передплатників не лише змістом, але й гарним, якісним дизайном.

[zt_button colour="orange" icon="fa fa-bullhorn" link="uk/tsiny.html" target="_blank"]Ціна на створення дизайну[/zt_button]

Замовити створення дизайну групи Вконтакте ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Киевстар: +38 (097) 613-66-94 В связи с проблемами со связью используйте Telegram и Viber
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Image