Студія веб-дизайну "Cайтобудівельник"

Ми створюємо успішні сайти для малого і середнього бізнесу

Наши услуги

Пожалуйста, оцените материал!: 98% - 2 votes
Отлично!

Итого:

SEO оптимізація і просування сайтів


Після того як Ви замовили сайт – проходить деякий час, потрібний для його розробки та впровадження. Над цим працює, по-перше, колектив відділу розробки, який безпосередньо кодує (програмує) сайт. По-друге команда дизайнерів і веб-художників (вектрощиков), які займаються зовнішнім виглядом сайту або інтернет-магазину. Після того, як затверджено логотипи, зовнішній вигляд і виконано наповнення сайту – його здають замовнику, передають коди доступу до сайту, якщо замовник бажає самостійно додавати статті і матеріали, і в принципі робота по створенню сайту завершено.

Після здачі сайту майже у всіх замовників виникає бажання просунути сайт в ТОП 10 провідних пошуковиків Google і Yandex (останнім часом Яндекс не дуже актуальне на території України, зважаючи відомих обмежень). Отже, просування сайту починається з внутрішньої оптимізації в яку входить заповнення мета-тегів Description і Keywords. Description наповнюється короткою інформацією, представленої на конкретній сторінці, її пишуть як простий рекламний текст про зміст сторінки, оскільки Гугл часто виводить в результатах пошуку. Довжина цього тега становить близько 100 символів. Keywords – заповнюється ключовими словами, присутніми на сайті. Не рекомендується публікувати більше 30 слів без повторень.


І заключним етапом внутрішньої оптимізації є перелінковка статей та матеріалів сайту. Перелінковка здійснюється методом розміщення в одній статті посилання на іншу статтю (бажано, щоб посилання мала тематичне ставлення до матеріалу на який посилається).

Ціна на SEO оптимізацію сайту

Замовити SEO оптимізацію сайту Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.
Vodafone: +38 050 420 48 25
Київстар: +38 068 896 52 56
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Створення сайтів

У нашій роботі ми не женемося за кількістю,
оскільки максимально якісно обслуговуємо кожного клієнта
Сайти, зроблені нашою студією успішні і прибуткові.
Особливу увагу ми приділяємо малому і середньому бізнесу.

подивитися роботи

Веб-дизайн і графіка

Сайти, розроблені студією веб-дизана "Сайтостроитель"
відрізняються гарними дизайнерськими рішеннями на всіх видах пристроїв.
Від настільних комп'ютерів до телефонів і планшетів.

Дізнатися більше
 
 

Просування сайтів

У нашій студії Ви можете замовити просування сайту,
тому, що створити сайт - це добре, але треба ще і повідомити про цьому сайті всьому світу!
Ваші сайти потребують просування!

Дізнатися подробиці...

Вам потрібен сайт ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!