SEO оптимізація і просування сайтів


Після того як Ви замовили сайт – проходить деякий час, потрібний для його розробки та впровадження. Над цим працює, по-перше, колектив відділу розробки, який безпосередньо кодує (програмує) сайт. По-друге команда дизайнерів і веб-художників (вектрощиков), які займаються зовнішнім виглядом сайту або інтернет-магазину. Після того, як затверджено логотипи, зовнішній вигляд і виконано наповнення сайту – його здають замовнику, передають коди доступу до сайту, якщо замовник бажає самостійно додавати статті і матеріали, і в принципі робота по створенню сайту завершено.

Після здачі сайту майже у всіх замовників виникає бажання просунути сайт в ТОП 10 провідних пошуковиків Google і Yandex (останнім часом Яндекс не дуже актуальне на території України, зважаючи відомих обмежень). Отже, просування сайту починається з внутрішньої оптимізації в яку входить заповнення мета-тегів Description і Keywords. Description наповнюється короткою інформацією, представленої на конкретній сторінці, її пишуть як простий рекламний текст про зміст сторінки, оскільки Гугл часто виводить в результатах пошуку. Довжина цього тега становить близько 100 символів. Keywords – заповнюється ключовими словами, присутніми на сайті. Не рекомендується публікувати більше 30 слів без повторень.


І заключним етапом внутрішньої оптимізації є перелінковка статей та матеріалів сайту. Перелінковка здійснюється методом розміщення в одній статті посилання на іншу статтю (бажано, щоб посилання мала тематичне ставлення до матеріалу на який посилається).

[zt_button colour="orange" icon="fa fa-bullhorn" link="/uk/tsiny.html" target="_blank"]Ціна на SEO оптимізацію сайту[/zt_button]

Замовити SEO оптимізацію сайту Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Киевстар: +38 (097) 613-66-94 В связи с проблемами со связью используйте Telegram и Viber
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Image