Розробка сайтів з нуля

Більшість клієнтів, які звертаються в нашу студію веб-дизайну з питань розробки і створення функціонального і прибуткового сайту не мають великого досвіду в створенні сторінок, сайтів та інтернет магазинів. І саме з цього замовляють послугу створення сайту з нуля.

Відділ розробки нашої студії охоче береться за такі завдання, оскільки не доводиться переробляти чиюсь роботу і вишукувати в коді сторінки чужі помилки. У переважній більшості випадків у клієнта-замовника крім декількох фотографій і приблизних думок, як він бачить свій сайт немає більше нічого.

Що ж входить в об'ємне поняття розробки сайтів "з нуля" і "під ключ"? Кілька обов'язкових кроків, перший з яких - реєстрація домену. Будь-якого сайту необхідно назва, бажано, що б воно відображало сфери діяльності підприємства чи організації. Доменне ім'я вводиться в адресному рядку браузера, наприклад: www.web-creator.dp.ua. Відразу варто звернути увагу, що ім'я сайту повинно бути англійською мовою або латинницей і не бути занадто довгим. Отже, ми реєструємо домен, який придумав замовник.

Після цього настає процес створення сайту, в який входить все-від розробки дизайну і до кодування кожної сторінки. Сайт або інтернет-магазин, як правило, складається з декількох сторінок і безлічі файлів і папок і кожну з них треба правильно написати, закодувати і викласти в інтернет.

Далі, створення логотипу. Логотип - важлива частина сайту, яка відображає сферу діяльності і є графічним символом підприємства, організації або приватної особи. Ми надаємо декілька варіантів логотипів, попередньо погодивши із замовником загальну концепцію логотипу та підприємства. У нашій студії веб-дизайну працюють талановиті художники-векторщики, які можуть задовольнити практично будь-які запити наших клієнтів щодо створення логотипів.

Після того, як зовнішній вигляд сайту схвалений замовником всі файли і папки переносяться на хостинг. Хостинг - це місце, де сайт "живе" в інтернеті. Грубо кажучи, це комп'ютер, який максимально тривалий час підключений до інтернету, має відповідні налаштування і відповідно обслуговується. Нашим новим клієнтам ми надаємо хостинг абсолютно безкоштовно.

Ну і заключним етапом є наповнення сайту інформацією. Замовити сайт у нашій студії веб дизайну досить просто - зателефонуйте на контактний номер телефону - все інше зроблять наші фахівці.

[zt_button colour="orange" icon="fa fa-bullhorn" link="/uk/tsiny.html" target="_blank"]Цены на сайт под ключ[/zt_button]

Замовити Сайт "під ключ" Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Киевстар: +38 (097) 613-66-94 В связи с проблемами со связью используйте Telegram и Viber
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Image