Наши услуги

Пожалуйста, оцените материал!: 100% - 1 votes
Отлично!

Итого:

    Технічне обслуговування сайту є невід'ємною частиною роботи з готовим сайтом. У процесі розробки та створення, практично, не можливо створити робочий проект, який не потребує доповнень і змін. До того ж, швидкоплинність змін середовища інтернету зобов'язує вносити нову інформацію, об'єкти і рішення на вже готовий сайт. А якщо враховувати, що всі пошуковики люблять, свіжу інформацію і підвищують позиції в пошуковій видачі часто оновлюються сайтів, то оновлення сайту стає рутинною необхідністю.сопровождение техническое обслуживание администрирование

     Якщо Ваш сайт має комерційну спрямованість, то швидкість відвідування хакерами буде вимірюватися днями або тижнями. І навіть якщо Ви ведете простий блог про життя морських свинок, то завжди знайдеться добра душа, яка зламає Ваш сайт або поселить туди віруси. Звідси виникає необхідність регулярного резервування сайту і відновлення його після атак і збоїв.

     Крім текстового наповнення сайту (що цікаво пошуковикам і відвідувачам) слід не забувати і про візуальних характеристиках сайту і наповнювати його сучасними графічними матеріалами. Не кожен замовник сайту володіє в достатній мірі Photoshop і Corel, щоб створювати растрові й векторні зображення для сайту, тому наші фахівці допоможуть заповнити веб-сторінку якісної графікою. Практично кожне зображення вимагає:
- кольорокорекції під загальний дизайн сайту
- оптимізації для інтернет-ресурсів
- кадрування
- верстки
- внесення змін за бажанням замовника
Тому ми пропонуємо доручити всі ці турботи нашим дизайнерам і векторщикам, а не займатися ними самостійно.

     Отже, після того, як Ви замовили створення сайту, Вам потрібно буде наймати на роботу співробітника – вебмастера, адміністратора сайтів на постійну роботу або довірити турботи по підтримці працездатності сайту нашому колективу.

У перелік послуг з обслуговування сайту входить:
1. Адміністрування сайту (внесення змін і доповнень в інформаційну складову
2. Захист від зломів і вірусів (оперативне втручання при виявленні атак і вірусів)
3. Підключення нових модулів і блоків (не зачіпають основу сайту)
4. Розробка і публікація візуальних графічних матеріалів.
5. Консультації наших фахівців
6. Резервне копіювання сайту
7. Відновлення сайту в разі падінь і збоїв
8. Додавання нових матеріалів і публікацій
9. Оновлення програмного забезпечення
10. Надання статистики відвідуваності
11. Установка SSL сертифікатів безпеки

Ціни на обслуговування сайтів

Замовити технічне обслуговування та підтримку сайту Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.
Vodafone: +38 050 420 48 25
Київстар: +38 068 896 52 56
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Вам потрібен сайт ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!