Студія веб-дизайну "Cайтобудівельник"

Ми створюємо успішні сайти для малого і середнього бізнесу

Наши услуги

Пожалуйста, оцените материал!: 97.5% - 2 votes
Отлично!

Итого:

Розробка рекламної продукції


Вже давно ні для кого не секрет, що розробка сайту – це тільки частина процесу, необхідного для створення самого сайту. Крім внутрішніх робіт по кодуванню сайту, підключення всіх модулів і систем потрібних для нормального функціонування – так званого бекенда, є ще і роботи по створенню зовнішнього вигляду сайту - так званого фронтэнду.
Фронтэнд сайту складається з багатьох частин: це і рекламні банери, і слайдшоу, і навіть стрілочки переходу, піктограми, і все зовнішнє наповнення сайту, побачивши який відвідувач захоче купити товар або вибрати послугу (а в невдалому варіанті відмовиться від того і від іншого).

Всі перераховані вище відрізки робіт для створення зовнішнього вигляду сайту можна охарактеризувати словом web-дизайн. Для підготовки всіх графічних об'єктів на сайті, як правило, використовується фотошоп. Саме цей графічний редактор найбільш пристосований і зручний для роботи над фронтэндом сайту. Кожен банер або слайдшоу, яке Ви бачите на сайті, складається з безлічі об'єктів растрової і векторної графіки.

Окремим рядком варто сказати про створення логотипів. Оскільки більшість замовників висловлюють бажання створити сайт «з нуля» і «під ключ», то неминуча процедура створення логотипу. І добре, якщо замовник має готовим логотипом, виконаним у векторній графіці, але як правило, доводиться робити логотип без жодних вихідних матеріалів. Більшість логотипів на сайтах, виготовлених студією веб-дизайну «Сайтостроитель» є розробкою нашого колективу.

Щільність web графіки на сайті така, що більшість об'єктів на головній сторінці сайту є саме графічними зображеннями, тому відділ web-дизайну завжди завантажений роботою.

Ціна на розробку рекламної продукції

Замовити сайт розробку рекламної продукції Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.
Vodafone: +38 050 420 48 25
Киевстар: +38 068 896 52 56
Або написавши листа на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Створення сайтів

У нашій роботі ми не женемося за кількістю,
оскільки максимально якісно обслуговуємо кожного клієнта
Сайти, зроблені нашою студією успішні і прибуткові.
Особливу увагу ми приділяємо малому і середньому бізнесу.

подивитися роботи

Веб-дизайн і графіка

Сайти, розроблені студією веб-дизана "Сайтостроитель"
відрізняються гарними дизайнерськими рішеннями на всіх видах пристроїв.
Від настільних комп'ютерів до телефонів і планшетів.

Дізнатися більше
 
 

Просування сайтів

У нашій студії Ви можете замовити просування сайту,
тому, що створити сайт - це добре, але треба ще і повідомити про цьому сайті всьому світу!
Ваші сайти потребують просування!

Дізнатися подробиці...

Вам потрібен сайт ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!