Послуги хостингу

Для початку, варто пояснити, популярно, що таке хостинг і з чим його їдять.

Будь-який сайт в інтернеті повинен мати своє місце проживання у цьому самому інтернеті. Тобто файли, з яких складається Ваш сайт повинні зберігатися десь на сервері, який має максимально великий час доступу. Як правило, у хороших хостерів цей час становить 99%. І це значить, що з 24 годин на добу, Ваш сайт повинен бути доступний для всіх користувачів практично 24 години на добу.

Вартість послуги хостингу залежить від багатьох факторів: тут і аптайм сервера, і потужність процесора, і розмір жорстких дисків (а так само їх швидкість) і ще багато додаткових факторів. Оскільки більшості клієнтів хочеться, що б сайт просто працював і не хочеться думати про технічні складнощі, то ми надаємо таку можливість. Для всіх нових клієнтів ми безкоштовно розміщуємо сайт на своїх серверах.

Разом з цим ми не виключаємо можливість розміщення сайтів, зроблених нами на будь-якому іншому хостингу. Ми будемо адмініструвати наших клієнтів практично на будь-який хостинг-майданчику залежно від їх бажань.

[zt_button colour="orange" icon="fa fa-bullhorn" link="/uk/tsiny.html" target="_blank"]Ціна на послуги хостингу[/zt_button]

Замовити хостинг для сайту Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Киевстар: +38 (097) 613-66-94 В связи с проблемами со связью используйте Telegram и Viber
Або написавши лист на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Image