Видалення вірусів з інфікованих сайтів.

Оскільки останнім часом стало дуже популярним зараження сайтів, приватних сторінок, інтернет-магазинів вірусами, то ми внесли у перелік послуг боротьбу з цими самими вірусами. У поняття "вірус" так само злом сайту з метою розміщення шкідливих посилань або посилань ведуть на сайти третіх осіб. В підсумку не сумлінні хакери отримують приріст зовнішніх посилань, а чесні трудівники опускаються в рейтингах Яндексу й Гугла.

Хостинг-провайдери хорошого рівня, відразу ж попереджають своїх клієнтів, коли їх атакують і/або на сайті з'являється шкідливий код. І якщо ви бачите повідомлення наступного характеру: "Шановний клієнт, на вашому (ших) хостинг пакеті (ах) виявлений підозрілий/шкідливий код. Необхідно усунути зараження в найкоротші терміни.", то треба терміново вживати заходів до видалення вірусів з Вашого сайту.

Ми пропонуємо комплексне рішення по антивзлому сайтів, боротьбі з вірусами і зіпсованим кодом. Наші фахівці з легкістю знайдуть шкідливий код і позбавлять Ваш сайт від "заходів прийнятих в ручну" і низького статусу Гугл-пошуку. Варто пам'ятати, що в середньому раз на три дні, Ваш сайт пробують "на міцність" і приблизно раз на три місяці пробити захист вдається. І якщо Ви думаєте, що Ваш сайт не зламують і не заражають, тому, що все в порядку - то це пройде. Це означає лише те, що у Вас немає серйозних конкурентів, які б "замовили" Ваш сайт. Але і це не перешкода розважається злодіям. Вони це зроблять заради заробітку з кількох вхідних посилань.

Тому, якщо Ваш сайт був знижений в рейтингу Гугл або зазнав "заходів прийнятим в ручну" - не відкладаючи в довгий ящик звертайтеся за допомогою до нас. Кваліфікація співробітників студії веб-дизайну "Сайтостроитель" дозволяє виявити будь-які проблеми і вирішити їх на ранніх стадіях.

*антивірусне лікування надається тільки сайтів, що використовують CMS Joomla

 

[zt_button colour="orange" icon="fa fa-bullhorn" link="/uk/tsiny.html" target="_blank"]Ціни на антивірусне лікування сайту[/zt_button]

Замовити антивірусне лікування сайту Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Киевстар: +38 (097) 613-66-94 В связи с проблемами со связью используйте Telegram и Viber
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Image