Наши услуги

Пожалуйста, оцените материал!: 99% - 2 votes
Отлично!

Итого:

Створення інтернет магазинів


Більшість проектів в інтернеті є проектами з метою отримання прибутку. Самий прямий шлях між продавцем і покупцем - інтернет-магазин. В інтернеті можна продати все - і це правда. Знайдеться покупець на самий різний товар, адже ви не обмежені одним магазином або навіть мережею магазинів - у ваших потенційних клієнтів весь світ.

Хоча, як правило, більшість замовників на перших порах зупиняються в розмірах країни.

По-перше всередині країни простіше з логістикою - відправити і доставити товар стає справою кількох днів, де б Ви не знаходилися.

По-друге ціни на послуги компаній перевізників досить демократичні, щоб товар не збільшував вартість у кілька разів по прибуттю до клієнта.

Технічно, інтернет-магазин відрізняється від звичайного сайту, тільки тим, що в ньому присутній модуль онлайн продажів. Відвідувач може не виходячи з дому вибрати потрібний товар, зробити замовлення, підтвердити його, і навіть отримати товар на будинок. У цьому вся принадність інтернет-магазинів, клієнт займається шопінгом не виходячи з дому, а Ви отримуєте додатковий прибуток не витрачаючись на зарплати, оренду, електрику та інші супутні і такі необхідні витрати.

Наша команда розробників має великий досвід з розробки, підтримки і створення інтернет-магазинів.

Ціна на створення інтернет-магазину

Замовити створення інтернет-магазину Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.
Vodafone: +38 050 420 48 25
Київстар: +38 068 896 52 56
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вам потрібен сайт ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!