Наши услуги

Пожалуйста, оцените материал!: 100% - 1 votes
Отлично!

Итого:

Реєстрація доменів

Багато замовників хочуть сайт, але не розуміють навіщо сайту потрібно доменне ім'я. Хотілося б пояснити, що доменне ім'я - це ім'я сайту в мережі інтернет.Таке як, наприклад, google.com або amazon.com.

По-перше, воно повинно відображати рід діяльності підприємства (наприклад толстые-бочки.сом.иа або товарну нішу інтернет-магазину вязанные-валенкиіп.иа.

По-друге доменне ім'я має бути милозвучним і максимально коротким. (толстобочи.сом.иа будуть звучати не дуже коректно, та й красивые-валенки-вязанные-крючком.іп.иа занадто довга назва).

Але більшість замовників не має додаткового часу, щоб вникати в складності реєстрації доменних імен. Тому нашим новим клієнтам ми пропонуємо спростити момент створення сайту і повністю допомагаємо в цьому процесі. Ми безкоштовно реєструємо ім'я, яке ви вибрали - вам всього лише потрібно оплатити його. Так само слід зауважити, що важливим моментом є доступність доменного імені. Слід враховувати, що поширені доменні імена вже давно зайняті і потрібно проявити певний рівень креативності у вигадуванні нового.

  Ціна на реєстрацію доменного імені

Замовити безкоштовну реєстрацію домену Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.
Vodafone: +38 050 420 48 25
Київстар: +38 068 896 52 56
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Вам потрібен сайт ?

Давайте обговоримо його. Продумаємо. І зробимо!