Просування сайтів

Зовнішнє просування сайту, на відміну від внутрішньої оптимізації вимагає зовсім інших навичок та іншого бюджету. Першим кроком такого просування сайтів є інформування пошукачів методом створення карти сайту і публікації її в гугл і яндекс вебмастере. Це дасть можливість пошуковим системам швидше індексувати сторінки Вашого сайту і більш адекватно розподіляти позиції.

Після цього є два основних способи просування сайтів – просування поведінковими факторами і зовнішніми посиланнями. Поведінкові фактори – це те, що найбільше подобається Гуглу і Яндексу, з їх точки зору це сама правильна модель розкрутки сайту. Для цього використовується спосіб розміщення статей на сторонніх ресурсах, в тексті яких є посилання на Ваш сайт. Щоб розмістити статтю, для початку її треба створити. Написанням статей займаються спеціальні агенції з рерайту і копірайту. Копірайт – це оригінальна стаття, написана або за гроші, або Вами самостійно, унікальність такої статті повинна бути не менше 80%. Якщо унікальність менше, то це буде погано позначатися на ранжируванні Вашої сторінки і сайту в цілому. Рерайт – це в принципі той же самий копірайт, але вже з чужої статті. Тобто стаття яку вже хтось вже написав переформулируетя і переписується своїми словами. Це теж хороший метод написання статей і так само прийнятний при унікальності не менше 80%.

Другий спосіб – це розміщення посилань на свій сайт в каталогах сайтів, статей, компаній, організацій. Добре впливають на просування сайту посилання розміщені на форумах (бажано відповідають тематиці Вашого сайту). Ще одним способом отримати зовнішні посилання є публікація посилань на сайтах питань. Наприклад, якщо йде обговорення питання про способи нанесення фарби – то розумним буде публікація посилання на Ваш матеріал з корисною инфомацией (звичайно, якщо Ви займаєтеся продажем фарби).

Поганим тоном в просуванні сайтів є покупка зовнішніх посилань на біржах або інших ресурсах, що вийшли з довіри у провідних пошукових систем.

 

[zt_button colour="orange" icon="fa fa-bullhorn" link="/uk/tsiny.html" target="_blank"]Ціни на просування сайту[/zt_button]

Замовити просування сайту Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Киевстар: +38 (097) 613-66-94 В связи с проблемами со связью используйте Telegram и Viber
Або написавши лист на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Image