Створення адаптивного дизайну


Кожен власник сайту хоч раз замислювався скільки користувачів заходить до нього на сайт з настільних комп'ютерів і ноутбуків і яка кількість з мобільних девайсів, планшетів і телефонів. Час не стоїть на місці і процентна частка мобільних пристроїв в Інтернеті зростає з кожним днем. Буквально кілька років тому всі планшети і телефони разом узяті мали загальну частку заходів на сайт близько трьох відсотків, то на даний момент їх частка становить близько десяти відсотків і постійно зростає.

Для того, щоб відвідувачам сайту або інтернет-магазину було зручно заходити на сайт і існує адаптивний дизайн.  В останню чергу при створенні сайту виникає питання масштабованості зображень, значків, тексту і всього іншого наповнення сторінки. Враховуючи безліч мобільних пристроїв починаючи з планшетів і закінчуючи мобільними телефонами перед творцями сайту стоїть завдання коректного відображення сайту.

Для цього застосовуються спеціальні програмні рішення, розробляються окремі програми, готуються зображення під різні дозволи моніторів і дисплеїв.

Сайти, які не коректно відображаються мобільними пристроями втрачають в ранжируванні у пошукових систем, таких як Гугл і Яндекс. Якщо Ви хочете мати стійкі верхні позиції при пошуковій видачі – важливим аспектом буде адаптивність сайту під ноутбуки, планшети і телефони.

 

[zt_button colour="orange" icon="fa fa-bullhorn" link="/uk/tsiny.html" target="_blank"]Ціна на створення адаптивного дизайну[/zt_button]

Замовити адаптивний дизайн сайту Ви можете в нашій студії веб-дизайну зателефонувавши за телефонами, вказаними в контактах.

Киевстар: +38 (097) 613-66-94 В связи с проблемами со связью используйте Telegram и Viber
Або написавши лист на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Image