Створити сайт самому-цілком посильне завдання

для кожного, хто має в своєму розпорядженні часом і бажанням.

 

Цикл статей по самостійному створенню сайту.

Вступ. Даний курс-це практична інструкція і покрокове керівництво по створенню власного сайту. Можете ознайомитися з матеріалом "читаючи між рядків", якщо у Вас є досвід у створенні ВЕБ сторінок або вдумливо прочитати, якщо ви початківець користувач.

Дисклеймер: всі матеріали призначені для незаангажованих користувачів, профі і так все знають. Картинок буде мало – важлива конкретна інформація. Наприкінці кожної статті з безкоштовного створення сайту буде небагато реклами

Частина перша: вибір домену

Для початку варто розібратися з визначеннями і поняттями в процесі створення сайту. Доменне ім'я-це назва вашого сайту в Інтернеті. Рекомендується, щоб доменне ім'я відображало назву компанії або вид діяльності.

Домен, що краще латиниця або переклад?

sozdanie sajtov1З цим треба розібратися докладніше, при розробці сайту все має велике значення. По-перше доменне ім'я найчастіше пишеться латиницею, тобто латинськими літерами прописуємо назву своєї фірми. Наприклад, ви займаєтеся послугами в сфері краси, робите манікюр і хочете створити свій сайт. Отже вам підійде два варіанти: один варіант повністю латинська транскрипція слова «манікюр». Припустимо це може бути варіант manikur.com або super-nogti.org. інший варіант переклад на англійську варіант в міжнародному форматі nails.com або best-nails.com.

Навіщо прив'язувати домен до міста?

Якщо Ваш маленький або не дуже бізнес орієнтований на аудиторію міста і має конкретну прив'язку за місцем, то можливо варто закріпити домен в міському форматі. Наприклад nails-kyiv.com або manikur-dnepr.com.ua. цим кроком ви говорите потенційному клієнту, де знаходитеся і прив'язуєте його до себе географічними координатами. Відвідувачу відразу стане зрозуміло в якому районі знаходиться Ваш сайт, Ваш бізнес і перейшовши в пункт меню» Контакти " людина відразу зможе скористатися Вашими послугами.

Яке значення мають Символи після точки?

Як Ви встигли помітити, після самої назви домену йде символ точки і якесь продовження в два або три (а може і більше) символів. Що ж вони означають? – Тут все просто, найпоширеніший варіант . Тобто сайт який ви створюєте - є сайтом заробляння грошей.

Скільки коштує доменне ім'я при замовленні сайту?

Ціна на популярні доменні імена ". com" ".org " " in.ua" в Україні коливається від 300 до 500 гривень на рік. Так само існує маса доменів міжнародної зони. Повертаючись до теми створення сайту для салону краси можна вибрати міжнародний домен подорожче. Так доменне ім'я із закінченням ".best" обійдеться Вам в 1212 гривень на рік, а ".beauty " - трохи дешевше 732 гривні на рік. Якщо у Вас бюджетний або економний варіант розробки сайту-то можна звернутися до варіанту регіональних доменів. ". dn.ua» - 291 Гривня на рік. ".vinnica.ua» - 240 гривень на той же рік.

При оформленні домену обов'язково варто враховувати той факт, що дану суму доведеться викладати щорічно, щоб його продовжувати. Тому визначтеся, наскільки для Вас важливо гарне ім'я при створенні сайту. Так само в обов'язкові витрати доведеться включити хостинг-але про це вже в наступній статті.

А щоб перейти безпосередньо до реєстрації - наберіть в Гугл пошукову фразу "реєстрація домену". Оголошення з рекламою пропускайте-знайдіть великого реєстратора з хорошими відгуками і буде вам щастя.)

P.S. Забігаючи в тему наступного матеріалу про хостинг, можу сказати по секрету, що на домені можна заощадити, якщо ви замовляєте хостинг у цього хостинг провайдера. Економія невелика, але...
(плюс можна зайти і подивитися, які послуги пропонують провайдери і за що доведеться платити)

 

 

Отже, якщо вам ще цікаво самостійно створити сайт - переходьте до другої статті з циклу про розробку сайтів або просто замовте сайт у нас. Крім маси вільного часу для реалізації і саморозвитку Ви отримаєте:

Переваги:

Гарантії:

 1. Зручна адміністративна панель
 2. Швидкі сервера для цілодобового доступу
 3. Можливість самостійно управляти сайтом (міняти, фото, ціни, Тексти)
 4. Онлайн чат з відвідувачами
 5. Резервне копіювання сайту
 6. Право власності на сайт закріплюється за Вами
 7. Мінімальні знання для управління сайтом
 8. Відновлення роботи сайту в разі атак і збоїв
 9. Інтеграція з соціальними мережами
 10. Докладні інструкції по роботі з Вашим сайтом
 1. Гарантію якості
 2. Цілий рік безкоштовного обслуговування
 3. SSL сертифікат безпеки
 4. Роботи з графічного дизайну (лого, Інфографіка)
 5. Безкоштовні консультації
 6. Навчання роботі в адміністративній панелі сайту
 7. Допомога в підборі та реєстрації доменного імені
 8. Безкоштовне розміщення на хостингу
 9. Мобільну версію сайту
 10. Видалення вірусів на сайті

all book1

Image