Навіщо потрібен сайт компанії або підприємству

sozdanie sajtov1Оскільки на даний момент часу Інтернет є відкритим джерелом інформації з мільйонами пропозицій товарів і послуг на всі смаки і потреби - сучасному підприємству просто неможливо обійтися без власного сайту.

Оперативно представляти свою продукцію на ринку, що охоплює всю країну або весь світ - це мрія кожного керівника, кожного підприємства не залежно від форми власності. Тому що Ваш товар або послуга знаходиться в одному кліці мишкою від потенційного відвідувача, і якщо у Вас немає сайту - ви втрачаєте цільову аудиторію в мільйони чоловік.

Причому, абсолютно не важливо, продаєте Ви товари або надаєте послуги – ви зацікавлені в платоспроможній цільовій аудиторії, а надати її може тільки активно працюючий сайт. Хотілося б уточнити, сайт повинен бути проіндексований пошуковими системами і бути в пошуковій видачі за потрібними для Вас запитами. Наприклад, якщо Ваше підприємство займається виготовленням прес-форм, то ключовими словами для пошуку стануть «зробити прес-форму недорого» якісні прес-форми» і так далі. Якщо Ваше підприємство або організація мають локальну зону дії, то ми рекомендуємо вказувати назву міста разом з пошуковою фразою товару або послуги.

Ваш сайт орієнтований на вашого клієнта

sozdanie sajtov2Наша студія веб-дизайну враховує специфіку виробництва або послуг замовника сайту і вже на початковому етапі створення сайту закладає пошукові фрази в тіло сайту, причому не важливо - це сайт-візитка, корпоративний сайт або інтернет-магазин. Важливо те, щоб з першого дня існування сайту він приносив прибуток. Наша компанія відразу робить SEO просування сайту, прошиваючи сайт необхідними пошуковими фразами.

Ми так само надаємо всеосяжну допомогу в створенні рекламних кампаній в пошуковику Гугл для швидкого просування сайту і його розкрутки. У нашій практиці були випадки, коли було достатньо на рекламних буклетах вказати назву сайту – і бізнес злітав, і прибуток багаторазово зростала. Це актуально для організацій з напрацьованою клієнтською базою і широкою аудиторією користувачів товарів або послуг. Для початківців свою діяльність підприємств ми рекомендуємо розглянути варіант гугл реклами, тим більше, що для наших клієнтів діє програма дозволяє вдвічі скоротити витрати на створення рекламної кампанії.

Чому не працюють старі методи реклами.

Відповідь дуже проста: старі методи, такі як телевізор або радіо мали занадто вузьку аудиторію в порівнянні з активним сайтом. Не варто навіть згадувати в цьому контексті газети або оголошення на стовпах. До того ж варто враховувати нечувану ціну за одну хвилину реклами на популярних телеканалах і варто порівняти її з ціною за створення сайту, який надасть рекламу в режимі 24 години на добу і 7 днів на тиждень.

І якщо телевізор хоч як то дивляться (звичайно ж перемикаючи, як тільки починається реклама), а радіо слухають (ну хоча б в машині), то газети практично ніхто не читає. Роздруковані на старенькому принтері оголошення на стовпах і під'їздах взагалі не помічають, та й хто буде звертати увагу на оголошення про стрижку собак, якщо його цікавлять натяжні стелі. В цей то і принадність Створення сайту-цільова аудиторія. Потенційний клієнт набирає в пошуковику потрібну йому послугу або товар, і ось – він у Вас на сайті.

Переваги створення бізнес-сайту

sozdanie sajtov3- Постійний контакт з клієнтом

- Збільшення обсягу продажів і послуг

 

- Реклама без зупинки на весь інтернет

 

- Формування позитивного іміджу компанії

 

- Безперервний зворотний зв'язок зі споживачами продукції та послуг

Де замовити створення сайту

Наша компанія "WebCreator" вже більше 15 років створює сайти для малого та середнього бізнесу, організацій та підприємств. Висока кваліфікація наших співробітників дозволяє швидко і якісно виконувати роботи будь-якої складності. В якості хорошого старту для бізнесу ми пропонуємо замовити сайт візитку, ми в короткі терміни розмістимо сайт на хостингу і запустимо його. Залежно від ваших завдань ми можемо запропонувати розробку таких сайтів:

   • сайт візитка
   • лендінг пейдж
   • корпоративний сайт
   • інтернет-магазин

Чому Вам варто замовити сайт у нас

sozdanie sajtov4-якісне виконання робіт з проектування та створення сайту. У нас великий штат співробітників найвищої кваліфікації.

   • Комплексний підхід до реалізації проекту. Ми надаємо послуги пакетно, починаючи з оформлення домену і закінчуючи створення рекламних кампаній
   • Виконуємо все» з нуля «і»під ключ". Розробляючи сайт ми починаємо з логотипу і закінчуємо написанням статей і матеріалів для вашого сайту.
   • Робимо сайти згідно з найновішими тенденціями. Ми дбаємо про те, щоб Ваш сайт не застарів і Вам не довелося робити редизайн через короткий проміжок часу.
   • Підтримуємо всі створені сайти. Обслуговуємо і адмініструємо всі створені сайти. Ми не кидаємо клієнтів в море Інтернету, розуміючи що не у всіх є професійні знання і навички, ми інструктуємо, допомагаємо і навчаємо роботі з сайтом.

all book1

Image