Прискорення сайтів на Joomla

Дуже часто чуємо від відвідувачів і замовників, що сайт зроблений на Joomla занадто довго вантажиться і занадто повільно працює. Наша група програмістів всебічно вивчила проблему і винесла вердикт - сайти на Джумла можна і потрібно прискорювати. Але для початку потрібно заміряти вихідні характеристики сайту по швидкості завантаження за допомогою інструменту PageSpeed Insights. Він дозволяє виміряти рівень продуктивності сайту в умовних одиницях від нуля і до 100 відсотків. Калькулятор продуктивності сайту має наступні налаштування за замовчуванням.

Ми використовуємо безпосередньо їх. Отже до оптимізації сайту на Joomla. а в нашому випадку це джумла версії 3.9 ми мали наступні результати. Мобільна версія сайту має 36 балів оптимізації за шкалою Гугла версія для комп'ютерів набрала 68 балів.

Після оптимізації сайту ми маємо наступні показники:

 

Сайт прискорився в мобільній версії до 80 пунктів, а комп'ютерна - до 99 пунктів. Тобто приріст у мобільній версії склав 44 пункти, а у версії для комп'ютера - 31 пункт. Дуже хороший результат, який однозначно сподобається як відвідувачам сайту, так і пошуковим системам.

Чому так важливо оптимізувати і прискорити сайт на Joomla?

Та тому що пошукова видача практично всіх пошукових систем від Google і до Yandex дуже вимоглива до швидкості завантаження сайту (крім всіх інших нюансів) і повільні сайти ранжуються набагато гірше, ніж їх аналогічні побратими з оптимізованою структурою.

Що входить в оптимізацію сайту на Joomla?

Прискорення сайту процес досить складний, але наші фахівці впевнено дають гарантії приросту продуктивності завдяки поліпшенням в:

компресії таблиці каскадних стилів CSS оптимізації зображень переробці кешування сайту покращеної доставці файлів змін у файлі .htacces поступового завантаження зображень черговості завантаження плагінів

Що робити якщо у Вас ще немає сайту?

Відповідь проста! Потрібно замовити його в нашій студії веб-дизайну "Сайтобудівник", адже ми робимо прибуткові сайти вже більше десяти років. Всі наші проекти успішні і не важливо комерційні вони (такі як Інтернет-магазини) або є сайтами для бюджетних організацій - ми максимально якісно виконуємо всі роботи з розробки, дизайну і кодування. Ми допоможемо створити сайт максимально задовольняє ваші запити і зробимо це за мінімальний термін і розумні гроші.

 

Image